O Karpaczu

Karpacz, czyli jedno z najważniejszych miast w Karkonoszach, z pewnością warte jest odwiedzenia. Znajdziemy tutaj wiele atrakcji turystycznych, ale przede wszystkim miejsce to stanowi świetną bazę na wycieczki górskie np. na najwyższy szczyt Karkonoszy - Śnieżkę. W Karpaczu można także wybrać się na stok narciarski lub tor saneczkowy Kolorowa. Dom Malinka może zaoferować Państwu spokojne noclegi w górach (noclegi.net.pl/karpacz).

Jeśli chodzi o Karpacz, to firmy mogą być zainteresowane organizacją konferencji (konferencje.net.pl/karpacz).

Obiekty w Karpaczu częściej niż kiedyś korzystają z programów hotelowych, które ułatwiają zarządzanie rezerwacjami pokoi. Jeśli program wyposażony jest w channel managera, pomaga to w kontrolowaniu ofert w wielu portalach jednocześnie.

Przedstawiamy parę opinii z internetu o Domku Malinka:

  • Byliśmy z dzieckiem i jego kolegą wszyscy bardzo zadowoleni,super miejsce,pokoje czyste przestronne,wlaściciele bardzo mili i pomocni,serdecznie polecamy na pewno wrócimy.
  • Dziś wrociłam z willi Malinka. Dom połozony u pięknym otoczeniu lasu,cisza,spokój. Apartament idealnie czysty,ciepły,przytulny! Gospodarze mili,słuzacy radą co gdzie zwiedzić.Jedyny minus to zbyt krótki pobyt,wiec nie pozostaje nic innego jak wrócić do państwa na dłużej! Pozdrawiamy!
  • Fajne miejsce godne polecenia. Właściciele bardzo sympatyczni i pomocni. Pomieszczenia bardzo czyste i zadbane. POLECAMY.

Lokalizacja

ul. Chopina 42, 58-540 Karpacz